Що таке піст?

Піст – це потужний духовний засіб, який завжди поєднується з молитвою. Це може бути фізичне зречення, може бути прийняття страждань та власного хреста, а може бути піст на хлібі і воді.
Піст – це дорога до перемоги над злом. Це – дорога до миру.
Піст – це жертва, через яку ми доторкаємось до жертви Ісуса і Його перемоги.
Ісус постив, святі постили. Марія, нас закликає, постити, відрікатись, приносити жертви за мир у всьому світі. 

25.01.2023 “Дорогі діти! Моліться зі Мною за мир, бо сатана хоче війни та ненависті в серцях та народах. Тож моліться та жертвуйте ваші дні у пості та покаянні, щоб Бог дав вам мир. Майбутнє на роздоріжжі, бо сучасна людина не хоче Бога. Тому людство прямує до загибелі. Дітоньки, ви Моя надія. Моліться зі Мною, щоб здійснилось те, що Я почала у Фатімі й тут. Моліться і свідчіть мир серед свого оточення та будьте людьми миру. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Три можливості
  • Постити на хлібі й воді.

“Всі мужі ізраїльські почали з великим запалом взивати до Бога та впокорятись перед ним ревно. Самі вони, жінки їхні, їхні маленькі діти, їхні череди, усі чужинці, наймити й раби їхні надягнули собі на бедра волосяниці. Всі мужі ізраїльські, жінки й діти, що жили в Єрусалимі, впали ниць перед храмом і, посипавши голови попелом, розстелили свої волосяниці перед Господом. Вони вкрили й жертовник волосяницею і взивали однодушно та ревно до Бога Ізраїля — не видати їхніх немовляток на загибель, жінок їхніх на наругу, міста, що належали до них, на загладу і святиню на сором, на ганьбу та наругу поганам. Почув Господь їхній голос і зглянувся над їхнім горем. По всій Юдеї та Єрусалимі народ постив чимало днів, обернувшись обличчям до храму Господа Вседержителя. А первосвященик Йоаким і всі ті, що стояли перед Господом, священики й священослужителі Господні, з волосяницями на бедрах, приносили повсякчасні всепалення, обіти й добровільні дари народу, і, з посипаними попелом завоями своїми, щосили взивали до Господа, щоб він доброзичливо споглянув на дім Ізраїля.” Юд 4:9-15

Богородиця закликає нас до строгого посту. Перші слова Цариці Миру 26 червня 1981 року були звернені до всього людства:

“Мир, мир, мир і тільки мир! Нехай мир запанує між Богом і людиною та поміж людьми. Моліться, постіть. Молитвою й постом можна зупинити війни та природні катастрофи”.

14.8.1984 р. “Я хотіла би, щоб люди молилися разом зі Мною цими днями. Якомога більше! Нехай дотримуються строгого посту щосереди і щоп’ятниці; нехай кожного дня відмовляє хоча б розарій: радісні, страсні і славні таїнства”.

  • Зрікатися того, до чого ми прив’язані

“Ніч проминула, день наблизився. Відкиньмо, отже, вчинки темряви й одягнімось у зброю світла.” Рим 13:12

Хто не може постити через здоров’я, закликає нас зрікатися того, до чого ми прив’язані.

25.7.1993 “Дорогі діти, приносьте дев’ятниці, жертвуючи те, в чому відчуваєте себе найбільше зв’язаними. Хочу, щоб ваше життя було пов’язане зі Мною. Я ваша Мати й хочу, дітоньки, щоб сатана вас не звів, бо він хоче повести вас хибною дорогою, але не зможе, якщо ви йому цього не дозволите”.

25.02.2023 “Дорогі діти! Наверніться й одягніться в покаянні одежі та глибоку особисту молитву, і в смиренні просіть у Всевишнього миру. У цей благодатний час сатана хоче вас звести, а ви, дітоньки, дивіться на Мого Сина та йдіть за Ним до Голгофи у зреченні та пості. Я з вами, бо Всевишній дозволяє Мені вас любити й вести до радості серця – у вірі, що зростає у всіх тих, які люблять Бога понад усе. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

  • Прийняти наші страждання та хвороби, поєднавши їх разом зі стражданнями Ісуса – за мир

“Коли хто хоче йти за мною, нехай себе зречеться, візьме щодня на себе хрест свій і йде за мною.” (Лк 9,23).

25.3.2013 “Дорогі діти! У цей благодатний час закликаю вас узяти в руки хрест Мого улюбленого Сина Ісуса та роздумувати про Його страсті та смерть. Нехай ваші страждання з’єднаються в Його стражданні й переможе любов, тому що Він, Який є любов’ю, Сам Себе віддав із любові, щоб урятувати кожного з вас. Моліться, моліться, моліться, поки любов і мир не запанують у ваших серцях. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

2.11.2014 “ Мій Син Мені пообіцяв, що зло ніколи не переможе, тому що тут ви, душі праведних; ви, які свої молитви стараєтеся промовляти серцем; ви, які свої болі і страждання приносите Моєму Синові; ви, які розумієте, що життя — це лише одна мить; ви, які прагнете Царства Небесного. Усе це робить вас Моїми апостолами й веде до перемоги Мого Серця. Тому, діти Мої, очистіть ваші серця і поклоняйтесь Моєму Синові. Дякую вам!”

2.9.2017 “Діти мої, апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії”.