ЗАКЛИК ДО МОЛИТВИ І ПОСТУ

Дорогі брати і сестри в Україні!
Богородиця в Меджуґор’ї закликає нас, що тільки молитвою й постом можемо зупинити війни. Ми віримо Її словам.

«Прагну від вас, щоб ви відновили піст і молитву у своїх сім’ях і щоб спонукали й інших до молитви за мир. Дорогі діти, хочу, аби ви зрозуміли серйозність ситуації і що багато з того, що станеться, залежить від вашої молитви та витривалості. Дорогі діти, Я з вами й закликаю вас, щоб ви з серйозністю почали молитися і постити…» 20.10.2023

«Моліться за Мої плани миру. Ви потрібні Мені. З вами Я можу здійснити мир. Боріться проти зла. Вирішіть вибрати мир. Будьте витривалі в цьому…» 07.10.2023

«Жертвуйте й постіть за мир. В одному посланні Я вам сказала, що молитвою та постом можете зупинити війни. Тому витривайте в молитві…» 14.10.2023 р.

Її материнська порада звучить, як відлуння слів Ісуса до апостолів:

“Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом” (Мк. 9: 29).

Безперервну молитву Розарію та піст за мир ми розпочали 1 жовтня 2014 р. та продовжуємо й до сьогодні. Уже протягом дев’яти років день за днем, 24 години на добу, просимо разом із вами й багатьма друзями з усього світу за мир. (Iнформація на: www.mir.com.hr).

Марія закликає нас молитися, постити, жертвувати ще більше. Вoнa закликає нас молитися разом, створювати молитовні групи.

«Як окремі люди, Мої діти, ви не можете зупинити зла, яке хоче захопити світ і знищити його».

Кожен із нас важливий, особливо ті, хто був у Меджуґор’ї. Відновімо сімейну молитву й створімо молитовну групу. Кожен із нас може почати молитися більше.

«Дітоньки, моліться й радійте разом зі Мною за кожне серце, яке навернулося й стало знаряддям миру у світі. Молитовні групи є сильні — через них, дітоньки, Я можу бачити, що Святий Дух діє у світі. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик». 25.06.2004 р.

Створімо разом молитовні групи по 24 особи – і молитвою Розарію та постом охопимо кожне серце, кожен куточок України. Подаруймо один рік посту та безперервної молитви вдень і вночі з наміренням за мир. Розпочнімо разом в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня 2023 року та витриваймо до цієї ж Урочистості, 9 грудня 2024 року.